5 דרכים לגיוס אשראי לעסק שלך

אם אתם מחפשים דרכים כדי לגייס כסף ומימון לעסקים שלכם, בכתבה הבאה תוכלו למצוא חמישה אפשרויות נפוצות אשר עומדות לרשותכם בהם תוכלו להיעזר כדי להגדיל את התקציב למטרת הפיתוח של העסק שלכם.

 

הלוואה מהבנק

בין אם מדובר בהלוואה או פשוט בהגדלת מסגרת האשראי של חשבון העסק, הבנק הוא בדרך כלל הכתובת הראשונה בה בעלי עסקים רבים בוחרים כאשר הם מעוניינים לבקש הלוואה או לבצע גיוס אשראי. בזכות העובדה שהבנק הוא זה שמנהל את החשבון, אין ספק שמדובר בדרך הנוחה ביותר.

הבעיה עבור עסקים רבים היא שהבנקים לא תמיד יאשרו את הזכאות לבקשה, וכך נאלצים בעלי עסקים לחפש אלטרנטיבות נוספות כדי לגייס כסף. כדי להגדיל את הסיכויים שלכם, נסו לוודא שחשבון הבנק שלכם נמצא במצב טוב ללא בעיות כלשהן במשך תקופה ארוכה, ועשו רושם ראשוני טוב ככל הניתן לפקיד אשר עימו תיפגשו.   

 

הלוואה מגורם חוץ בנקאי

ישנם המון חברות אשר פועלות בשוק בישראל כיום המעניקות את האפשרות להלוות סכומי כסף לא מבוטלים כמעט לכל מטרה. הלוואה לעסק לא תדרוש מכם רבות, ולעיתים תוכלו אפילו לקבל את הזכאות בעניין של מספר שעות.

הקפידו לבדוק ולהשוות את תכנית ההלוואה המוצעת כדי לבחור באפשרות בעלת אחוזי הריבית הנמוכים ביותר ופריסת תשלומים אשר תתאים לכם.

 

חברות השקעות והון סיכון

במידה ויש לכם עסק גדול עם מוצר או שירות מעניין עם פוטנציאל גדילה משמעותי, תוכלו לנסות את מזלכם אל מול החברות הגדולות המסוגלות להעניק לכם כסף רב להשקעה בתמורה לאחוזים מהעסק. עליכם יהיה לבנות מצגת מרשימה ומתומצתת אשר תכיל את כל המידע הרלוונטי, ותוכיח למשקיעים מהרגע הראשון שמדובר בהשקעה בטוחה.

גם כאן הרושם הראשוני הוא חשוב מאוד וברוב המקרים, השניות הראשונות לפגישה כבר הכריעו אם תוכלו להמשיך עם החברה או לא.  

 

קרנות בערבות מדינה

ישנם מספר קרנות בערבות מלאה של המדינה המיועדות לעסקים קטנים ובינוניים המאפשרות אשראי לעסקים חדשים וקיימים. תוכלו לקבל הלוואה בקלות ולפעמים אפילו לא תצטרכו לספק ערבויות או ביטחונות. תוכלו לבדוק את הקרנות השונות ואת ההצעות שלהן ולהשוות אותן לצרכים האישיים שלכם כדי לדעת בדיוק את הכיוון הכללי.

התכניות השונות להלוואה יוכלו לאפשר לכם למשוך עשרות אלפי שקלים ואפילו מאות בקלות יחסית, כדי שתוכלו להשקיע אותם בחכמה בעסק שלכם.

 

מימון המונים

כיום עסקים מקוונים רבים לצד מוצרים חדשניים בוחרים לנסות את מזלם באתרי מימון ההמונים השונים, אשר מסוגלים לקשר את העסק למאות ואלפי משקיעים פוטנציאליים המעוניינים במה שיש לכם להציע. גיוס מימון לעסקים בדרך זו עשוי להוכיח עצמו כמוצלח במיוחד. במקרה ותרצו לבחור באפשרות הזו, עליכם להשקיע במיוחד בסרטון תדמית והסברה על העסק שלכם, לצד כתיבה איכותית של תיאור ההצעה שלכם. שימו לב שקמפיין כזה לא יוכל להתרומם אם לא תפרסמו אותו כהלכה.

gallery/1_ico
gallery/2_ico
gallery/3_ico