ענף בעלייה קניית בגדים באינטרנט

האינטרנט משנה את חיינו לא רק בגלל החברים החדשים שאנחנו רוכשים ולא רק בגלל המידע שזורם אלינו דרכו, אלא משום שהוא שינה לחלוטין את דפוסי המסחר. אם פעם המסחר היה תלוי בתחושת בטן ומזומנים בקופה של בעלי החנויות, הרי שהיום אנחנו מדלגים על התיווך שלהם ומייבאים לעצמנו מכל טוב מכל העולם, מבלי שנצטרך להיכנע לאילוצי שטח המדף של היבואנים ובעלי החנויות. היתרונות הם כולם שלנו, החסרונות, אם בכלל קיימים מעטים מאוד. קניית בגדים באינטרנט הוא ענף עולה שמשתלב מצוי במגמה החיובית של גלובליזציה והפיכת העולם לנגיש מאוד לכל כך הרבה אנשים.

כשקונים בגדים באינטרנט כולם מרוויחים

כמעט כל מותג אופנה רציני מחזיק גם חנות אינטרנטית, בידיעה ברורה שלא כל מה שמחזיקים במחסני החנות יכול להגיע לכל העולם כדי לא להפסיד לקוחות וכדי בכל זאת לחזק את המתג, מוכרים גם באינטרנט ללקוחות ברחבי העולם. זאת דרך אחת שמוכיחה כי הענף בעלייה של קניית בגדים באינטרנט בסופו של דבר משנה את יחסי הכוחות לא רק בין החנויות ללקוחות, אלא גם משפיע על מלאי העיצובים האפשרי. כשמעצב יכול לעצב למישהי שהטעם שלה שונה מהותית ממה שנהוג בארצו, או כשהוא רוצה למכור למישהו שבדרך כלל לא מוצא משהו לטעמו בחנויות, נניח בגלל מידות מיוחדות, נפתחת ללקוח ולו דרך נוספת למוצר הנחשק.

מחאה ציבורים שלמים נפתרת

אם יש משהו שטרנדי מאוד למחות עליו כיום הוא המלאי המצומצם של מידות בחנויות בגלל שיקולים שונים. לכך נוספת המחאה על כך שיש ציבורים בארץ שאינו מקבל מענה הולם, כמו נשים דתיות צעירות שמאסו באופנה המתפשרת המוצעת להן, יכולים למצוא בקלות את מה שהם מחפשים באינטרנט, לפרנס בכבוד אנשי מקצוע בענף האופנה וגם ליהנות מבגדים יפים במחירים נוחים שאנשי הענף יכולים להציע משום שאינם חייבים לשלם על התקורה בחנויות. בכל מקרה, קולקציות שלמות יכולות לפרוח ולשגשג רק משום שכעת הלקוחות מגיעות אליהם יותר בקלות.חנויות בגדים באינטרנט הן לא רק העתיד הרחוק אלא הן ההווה הכמעט יחיד שהוא כדאי.

כסף ממכירת בגדים באינטרנט