הכותרת הזו בוודאי סקרנה אותך, ובצדק. בסופו של יום כולנו רוצים לעשות כסף, בין אם כדי לשלם את החשבונות ובין אם כדי להגשים כמה חלומות. כך או כך, אחת הדרכים הטובות ביותר להרוויח כסף בעידן שבו הכל (אבל באמת הכל) באינטרנט, היא לנצל את הידע שלך בתוכנות עיצוב כמו אילוסטרייטור, ואם אין לך ידע בתוכנה הזו אזי הגיע הזמן להירשם לקורס מתאים ולהתחיל ללמוד. היתרון? תוכל לקצור פירות ולהרוויח כסף באמצעות התוצרים המרשימים שתלמד להוציא מהתוכנה. אפשרות אחת שעומדת לרשותכם היא, למשל, לערוך תמונות שצילמתם בעצמכם, בין אם בטיול האחרון שלכם בצפון ובין אם תמונה ייחודית שביימתם בבית. את התמונה הערוכה שלכם תוכלו למכור באתרים שונים שמיועדים למכירת תמונות עם זכויות יוצרים, כך שמעצבים גרפיים שונים ירכשו אותה מכם באופן ישיר.

 

אילוסטרייטור או פוטושופ?

השאלה הבאה שאתם בטח שואלים היא – איזו תוכנת עיצוב עדיפה לכם? ובכן, לכל תוכנה יתרונות משלה והיא מתאימה לצרכים מעט שונים. למשל, אם התמונה שלכם יצאה כמעט מושלמת אבל זקוקה לכמה ליטושים קטנים, פוטושופ יכולה להספיק, אבל אם אתם רוצים לעצב פוסטרים שתוכלו למכור דרך הרשת, להציע כרטיסי ביקור לעסקים קטנים או לעצב אתרים – כאן האילוסטרייטור הוא כבר הרבה יותר רלוונטי. אם אתם מחפשים דרך להשתמש בידע שלכם בתוכנות עיצוב כדי להרוויח כסף, הרי שהצעת פתרונות לעסקים קטנים היא דרך מצוינת לעשות את זה. אתם יכולים לסייע לעסקים במיתוג עסקי על ידי תכנון עיצוב לאתר, עיצוב כפתורים ובאנרים, הכנת כרטיסי ביקור וכמובן על ידי הרכבת לוגו חדש לעסק שלהם. כל זאת, כמובן, בתשלום, מה שאומר שבידכם כלי שיכול להיות שווה לכם לא מעט כסף אם תדעו להשתמש בו בצורה חכמה וטובה, אם תשלטו בו ברמה הטכנית ותצליחו להביא גם את היצירתיות שלכם החוצה.

 

אל תפסיקו ללמוד

מאחר וכולנו מחפשים תמיד עוד דרכים להרוויח כסף, בין אם כהכנסה נוספת ובין אם כהכנסה מרכזית מהבית, הדבר העיקרי שאנחנו צריכים הוא פשוט ללמוד. ישנם תחומים שונים שהם פופולאריים ומבוקשים מאוד כיום, בוודאי ללקוחות עסקיים, ואחד התחומים הללו קשור בשימוש בתוכנות אילוסטרייטור. למרבית בעלי העסקים (בעיקר קטנים ובינוניים) אין זמן ללמוד את התוכנה או להשתמש בה, ולרוב גם אין את הכישרון והיצירתיות הדרושים. בדרך כלל אין להם גם תקציב עתק לבניית מחלקת פרסום ושיווק משמעותית שתטפל בנושאים הללו. אם כן, לכם יש את הכוח להיכנס ולהשפיע, ליהנות מהכנסה משמעותית וגם לספק לעסק את מה שהוא צריך, בין אם מדובר בלוגו או בכרטיס ביקור חדש, ובין אם מדובר בהכנת חומר שיווקי לדפוס. כך או כך, הרווח כולו שלכם, אם רק תלמדו את התוכנה על בוריה ותדעו להפיק ממנה את המירב.

יש לך ידע בתוכנות עיצוב? תוכל לעשות מזה כסף!