איך כל אחד יכול להרוויח עד 1000 ש"ח ביום ב-60 דקות עבודה בלבד מהאינטרנט?

gallery/1_ico
gallery/2_ico
gallery/3_ico

יוצרי השיטה: טבח לשעבר המגלגל כיום מאות אלפי ש"ח בחודש מהאינטרנט (רועי שרגו), וזוכה מקום 1 בתחרות עולמית בתחום (צחי רוזנטל) -
כתבת תחקיר האם באמת כל אחד יכול?

 

מבדיקות שעשינו, גילינו שאנשים רגילים, מגיל 15 עד גיל 70 הצליחו לייצר הכנסה מהאינטרנט בעבודה של מינימום 60 דקות ביום, למרות שרובם הגיעו ללא ידע קודם מלבד שימוש בסיסי באינטרנט ובפייסבוק.
זה אכן ידוע כבר שאנשים רבים כיום מרוויחים כסף מהאינטרנט, מהסלון בבית, בית הקפה או חוף הים באמצעות המחשב הנייד ואפילו הסמארטפון. כתבות בטלוויזיה כולל ערוץ 10 כבר סקרו את זה. כל מה שצריך לעשות כדי להצליח בזה, הוא ללמוד את תחום הפרסום האינטרנטי הנחשק - פיתרון מעניין שיכול לעזור לכל אחד מאיתנו להתמודד מול יוקר המחיה בישראל. אבל עדיין עומדת השאלה, האם באמת כל אחד יכול להצליח בזה? יצאנו לבדוק.


על רועי שרגו וצחי רוזנטל מצאנו הכי הרבה עדויות ברשת של אנשים שהצליחו להרוויח כסף מהאינטרנט בזכותם, אנשים רגילים מגיל 15 עד גיל 70 הצליחו לייצר מזה הכנסה. בינהם שכירים, אימהות ופנסיונרים.
 

חלקם אף אמרו בתור חוות דעת שלהם שהם "פיטרו את הבוס" וכעת מתפרנסים רק מהאינטרנט בלבד ונהנים מאיכות חיים טובה ויותר זמן פנוי לחברים ומשפחה. ישנן גם עדויות של בעלי עסקים אשר הצטרפו למכללה של צחי רוזנטל ורועי שרגו כדי ללמוד עוד שיטות פרסום לקדם באינטרנט

את העסק שלהם.

:סרטון עדויות של תלמידים המרוויחים מעל 10,000 ש"ח בחודש

 

gallery/רועי שרגו
gallery/דף נחיתה בחינם
gallery/כיתה
gallery/chanel2

לקבלת מדריך וידיאו במתנה מצחי רוזנטל ורועי שרגו איך להרוויח כסף באינטרנט וגם פרטים נוספים על הצטרפות לקורס לחצו כאן

 

אז מה זה בעצם "כסף באינטרנט בשיטת ה60 דקות"?
כמה כסף אפשר להרוויח מזה? האם ניתן "לפטר את הבוס"?

צחי רוזנטל ורועי שרגו הקימו את המכללה ליצירת הכנסות מהאינטרנט בשם To Do It, ושיטת ה60 דקות היא חלק מקורס הדגל שלהם. קורס הדגל מהווה שלל הדרכות בווידאו המלמדות שיטות שיווק אינטרנטי העוזרות לכל אדם ללמוד איך להרוויח כסף מ: גוגל, פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, וואטספ, ואלה, YNET, שיווק שותפים, איביי, אמזון, אליאקספרס ועוד. ההדרכות למעשה מכילות את כל השיטות להרוויח כסף משיווק באינטרנט, למרות שמדובר בקורס אחד בלבד, כאשר הפרקים הראשונים בקורס מכילים את "שיטת ה60 דקות" - הכוללת טכניקות פשוטות וקלות יחסית כך שכל אדם שיש לו ידע בסיסי בשימוש באינטרנט, יכול להשתמש בהם, לעבוד מינימום שעה ביום ולייצר הכנסה שנעה לרוב בין מאות לאלפי שקלים בחודש כאשר תלמידים הבוחרים ללמוד את השלבים המתקדמים יותר בקורס, יכולים לייצר הכנסה של מעל 10,000 ש"ח בחודש, חלקם אף הגיעו להכנסה של מעל 20,000 ומעל 30,000 ש"ח.
 

הקורס כולל תוכנת מערכת שיווק אשר צחי רוזנטל ורועי שרגו פיתחו בעצמם הכוללת מאגר של מוצרים שונים אותם ניתן לפרסם ברחבי הרשת ולייצר מכך רווחים.

התלמידים מקבלים תמיכה בקבוצה סודית בפייסבוק, מפגשי הדרכות עם צחי ורועי, סדנאות ועוד.

מי הקים את מכללת TO DO IT ולמה ?

היזמים צחי רוזנטל ורועי שרגו, הם אלו שהגו את הרעיון ופיתחו את TO DO IT.

צחי רוזנטל בתחום הכסף באינטרנט מאז שנת 2008, התפרסם כבר פעמים רבות בתקשורת, בערוץ 10, ערוץ 2, רדיו, בעיתונים וכו', העביר הרצאות באקדמיה ובגוגל קמפוס, ידוע גם בתור הישראלי שניצח את חברת גוגל העולמית בתביעה. זכה בתחרות עולמית של שיווק חברת עבודה מהבית ובעקבות כך נאם מול קהל של 5000 אנשים בלאס וגאס.

רועי שרגו, המגלגל מחזורים של מאות אלפי ש"ח בכל חודש רק מהאינטרנט, בזכות הכלים והטכניקות שהוא מדריך בקורסים במכללה, נחשב מומחה להשגת יעדים ומנטור NLP מקצועי ומוביל.

 

"המטרה היא לספק מענה בכמה חזיתות", אומר צחי רוזנטל.

"תחום הפרסום באינטרנט תופס תאוצה, מיליוני אנשים גולשים באינטרנט בארץ ובעולם והרווחים שאפשר לייצר מפרסום אליהם הוא אדיר, אבל האתגר הוא שאדם שרוצה ללמוד את התחום, לא יודע מאיפה להתחיל כי יש כל כך הרבה שיטות להרוויח כסף באינטרנט,

אז החלטנו ליצור מקום אחד שיכיל את כל השיטות והטכניקות לעשות כסף באינטרנט, לכן יש לנו במערכת יותר מ- 30 קורסים מקצועיים."

מסתבר שניתן לעבוד עם תוכנה באמצעותה
אפשר ללכת לישון ותוך כדי להרוויח כסף?

המערכת שפיתחנו כוללת כלים טכנולוגים עם מערכת סטטיסטיקות, פרסום עם תוכנות אוטומטיות, עבודה עם מערכות פרסום ממומנות שאחראיות על פרסום ברחבי הרשת במשך כל שעות היממה גם כשישנים ועוד. בנינו מאגר מוצרים כדי שאנשים שאין להם מוצר לפרסם ולהרוויח ממנו, יוכלו פשוט לבחור מוצרים מתוך מאגר של מוצרים ושירותים בנושאים שונים, לקבל קישור לדף פרסום למוצרים, ופשוט לעשות "העתק – הדבק" לקישור ברחבי האינטרנט ולהרוויח מזה כסף, בלי להתעסק בשירות לקוחות או שילוח מוצרים, זה כבר בעלי המוצרים עושים. הוספנו לזה את התמיכה האדירה והמפגשים, וכמובן את המחיר המצחיק שאין אף מתחרה לו, שאגב, אנחנו לא מתחייבים שמחיר ההצטרפות לקורס ותכנית הליווי יישאר כל כך נמוך לעד."


 

האם באמת כל אחד יכול להרוויח כסף בזכות הקורסים שלכם?

"כל אחד שיודע לגלוש באינטרנט, להשתמש בפייסבוק, לשלוח אימיילים, לעשות

"העתק-הדבק", יכול להרוויח מזה. אפילו אין צורך לדעת אנגלית, כי יש הרבה מוצרים שאפשר לפרסם ולהרוויח גם בארץ.

את השיטות החינמיות והטכניקות הסודיות השונות שנלמדות בקורס, ניתן ליישם יחסית בקלות,
וכמו שהסלוגן שלנו אומר - "ללמוד, לפעול, להרוויח!".

 

רועי שרגו במשרדי גוגל:

רועי שרגו מוסיף:
"היתרון הוא שלא צריכים למכור כלום וגם לא לשכנע אף אחד. מספיק שמישהו מתעניין ומשאיר פרטים בדף המוצר, אפילו יש שיטות שאם הלקוח לא קנה את המוצר, המשווקים מרוויחים מזה כסף. אני מבין שאתה בתור תחקירן חדשות מחפש מאיתנו הצהרה מפוצצת שתוכל לפרסם ותקבל הרבה רייטינג אז בוא אגיד לך את זה: אנו מתחייבים לכך שכל מי שהצטרף עד היום למכללה,
פעל והתמיד, הצליח לייצר הכנסה כלשהי".

 

"אנחנו מוכנים לקבל רק 18 אנשים רציניים בכל מחזור לקורס, וכאלה שלא מחפשים להרוויח כסף מבלי לעבוד,  מכיוון שכדי להצליח להגיע לרווחים נאים צריך לעבוד ולהתמיד."
אצל כל אחד מידת ההצלחה היא שונה ותלויה במידת זמן ההתמדה וביצועים אישיים. במידה ואתה מחפש להרוויח כסף קל מבלי לפעול ולהתמיד, עדיף שתעצור כאן ואל תמשיך לקרוא את הכתבה, אתה לא מתאים." אומר צחי רוזנטל.
"אנחנו מקבלים רק 18 תלמידים בכל מחזור על מנת שנוכל לספק יחס ותמיכה כמה שיותר אישית לכל אחד ואחד, על מנת לשמור על אחוזי הצלחה גבוהים בקורס. אנחנו הקורס היחידי שהבעלים של הקורס מספקים את התמיכה בעצמנו."

 

לקבלת מדריך וידיאו במתנה מצחי רוזנטל ורועי שרגו איך להרוויח כסף באינטרנט וגם פרטים נוספים על הצטרפות לקורס לחצו כאן

 

מה סוד ההצלחה? איך אפשר להרוויח מזה סכומים גבוהים ולאורך זמן?

"אחד הסודות להצליח לאורך זמן הוא שאנחנו מכוונים את הסטודנטים לפרסם רק מוצרים בנושאים שמעניינים אותם, על מנת שיוכלו ליהנות ממה שהם עושים, להרוויח כסף כתחביב,
כך יותר קל להתמיד לאורך זמן ולייצר כסף גדול, את שאר הסודות תלמדו בקורס" אומר רועי שרגו.

סיפורם של צחי רוזנטל ורועי שרגו מעורר השראה לחלוטין, שניהם

הגיעו ממשפחות ממצב כלכלי ממוצע  ואפילו בעצמם נקלעו לחובות בעבר, לפני שגילו את התחום של להרוויח כסף באינטרנט.

צחי רוזנטל החל דרכו כמו כולם, כשכיר. הוא השתכר במשכורת של 5,000 ש"ח, ואף נע בין עבודות זמניות. הוא לא מצא את מקומו באף עבודה אשר עבד בה. כמעט בכל מקום עבודה פיטרו אותו לאחר מספר שבועות. אפילו כשעבד ברשת מזון מהיר, פיטרו אותו בטענה שהוא עובד לאט מדי. העניין גרם לו לייאוש ולתסכול רב. בשלב מסוים נאלץ למכור רכוש אישי שהיה לו בבית באתרי יד שנייה כדי להצליח לשרוד את החודש.

מתוך אמונה שלמה שאפשר להרוויח סכומים גדולים באינטרנט, צחי רוזנטל התחיל להתעסק עם תחום השיווק והכסף באינטרנט בשנת 2008 והמשיך לעבוד מהבית עד שהגיע להישגים מרשימים ביותר ולדמות של סלב בתחום שלו בארץ.

 

מחוב של מיליון ש"ח - להכנסות של מאות אלפים בחודש -
סיפורו המדהים של רועי שרגו

גם הסיפור של רועי שרגו לא קל, וניתן להזדהות עם כאבו.

בתחילה רועי שרגו עבד בתחום המטבח והאוכל. הוא עבד כטבח, ומשם התקדם לעבוד בתור שף פרטי במלון דן באילת ובעוד מספר מסעדות ידועות. יום אחד הוא החליט לפתוח מסעדה משל עצמו בתל אביב. בתחילת הדרך המסעדה שלו ממש הצליחה ושגשגה ואז הגיעו תקופות הפיגועים, אף אחד לא יצא מהבית והמסעדה נפגעה מאוד. הוא היה בטוח שהוא יצליח לעבור את התקופות הקשות, אך המסעדה שלו התדרדרה לקשיים כלכליים. כתוצאה מכך, רועי נקלע לחוב של מיליון שקלים ונאלץ לסגור את המסעדה. הוא הרגיש שהכל דועך לו בין הידיים, ונאלץ שוב לחזור ולעבוד כשכיר. יום אחד גלש באינטרנט וראה פרסום כמו זה, המספר על אפשרות להרוויח כסף מהאינטרנט. למרות שבקושי ידע לגלוש באינטרנט ואפילו לא ידע איך לשלוח מייל, החליט שהוא לומד את התחום, כיוון שאהב את העובדה שבאינטרנט לא צריך עובדים וההוצאות מאוד נמוכות לעסק. בסופו של דבר הצליח בתחום ואף החזיר את כל החובות והיום מגלגל מאות אלפים בחודש.
 

לקבלת מדריך וידיאו במתנה מצחי רוזנטל ורועי שרגו איך להרוויח כסף באינטרנט וגם פרטים נוספים על הצטרפות לקורס לחצו כאן

 

המטרה: להשיג חופש כלכלי לאזרחים במדינת ישראל:
רועי שרגו וגם צחי רוזנטל החליטו שמספיק להם לחיות עם בוס על הראש, ואם הם רוצים לשנות את חייהם בעודם צעירים, הם חייבים לקום ולעשות מעשה, אחרת יהיו נתונים למצב כלכלי קשה לא פשוט כל חייהם, במיוחד במדינת ישראל בה יוקר המחיה שולט. על פי דוח טאוב שבוצע עבור אתר החדשות ואיינט, כ70% מהישראלים חוסכים רק 121 ש"ח בחודש. צחי רוזנטל ורועי שרגו הבטיחו לעצמם שלעולם לא ישובו לעבוד כשכירים, ויהי מה.

הם בהחלט הצליחו ובשנים האחרונות יצרו מחזורים של מיליונים ואף עזרו לאנשים פרטיים ובעלי עסקים לייצר הכנסה נוספת או עיקרית מהאינטרנט.

 

על המכללה, ששמה To Do It ("טו דו איט"), עמלו צחי רוזנטל ורועי שרגו תקופה ארוכה ללא שינה והשקיעו סכומי עתק, עבור מטרה אחת ברורה – ליצור חופש כלכלי ואישי לאזרחי ישראל, ולעזור להם להשיג חיים משמעותיים ומספקים יותר, עם פחות דאגות כלכליות ויותר זמן פנוי. עד כה המערכת מבטיחה ביותר, וגדלה בקצב אדיר.

 

אנו מארגנים פעולות התנדבותיות שחלק מחברי הקורס מצטרפים אליהן, כמו חלוקת חבילות שי בבתי חולים בחגים ועוד. תרמנו כספים למוסדות כמו  גימנסיה הרצליה, ניצולי שואה וכו'.. "אנו מאמינים שאם תיתן בשפע – תקבל בשפע ,"
 

מהי השאיפה הכי גדולה שלכם?

"אנו שמחים שבסופו של יום אנו מצליחים לעזור לאנשים להגיע לחופש ולהצלחה, אין תחושה יותר מספקת מזו. כאשר אני התחלתי בתחום, הייתה לי ביקורת על כך כי קניתי קורסים אך לא זכיתי לתמיכה ראויה, וזה היה קשה. היום אני הופך את המושכות ומשנה את החוקים, על מנת לשנות את חייהם של אנשים בדרך להצלחה. אבל רק אנשים רציניים ובעלי מוטיבציה"

 

לקבלת מדריך וידיאו במתנה מצחי רוזנטל ורועי שרגו איך להרוויח כסף באינטרנט וגם פרטים נוספים על הצטרפות לקורס לחצו כאן